Mes siekiame teikti pacientams efektyvias, aukščiausios kokybės, individualiems poreikiams pritaikytas medicinines paslaugas.

Stengiamės visose savo klinikose sklandžiai įdiegti naujausias technologijas, užtikrindami savo pacientams aukščiausiais standartais pagrįstas ir pagal individualius poreikius pritaikomas inkstų ligų priežiūros paslaugas. Esame įsipareigoję tokias paslaugas užtikrinti ir ateityje savo pacientams ir sveikatos priežiūros sistemoms visame pasaulyje.

SKAITMENINIAI SPRENDIMAI 2020

Švedijoje ir Vengrijoje mūsų  komandos dirba prie daugybės projektų, kad mūsų priežiūros paslaugų teikimo modelis būtų pagrįstas naujausiomis technologijomis.

Nuolatinis skaitmeninių sprendimų tobulinimas mums padeda užtikrinti nepertraukiamas, efektyvias, aukštos kokybės priežiūros paslaugas visame pasaulyje, kartu suteikiant galimybę ir jums prisidėti prie savo priežiūros ir gerovės. Mūsų veikla yra pagrįsta šiomis skaitmeninėmis platformomis ir programomis:

D.CARE INKSTŲ INFORMACIJOS VALDYMO PLATFORMA

Pacientų ir klinikų informacijai valdyti Diaverum sukūrė specialią informacijos valdymo sistemą, kurioje tvarkomi duomenys, susiję su klinikų valdymu, medicininėmis ataskaitomis, klinikiniais procesais bei administravimu. Ši sistema padeda valdyti klinikines procedūras ir gydymą.

VAISTŲ VALDYMO SISTEMA (PGS)

Ši sistema padeda gydytojams skirti pacientams optimalų gydymą, atsižvelgiant į medicininius duomenis, gautus iš d.CARE inkstų informacijos valdymo platformos.

PROCEDŪROS VALDYMO SISTEMA (TGS)

Procedūros valdymo sistema padeda slaugytojams laikytis mūsų standartizuotų klinikinių procedūrų. Tai padeda sumažinti klaidų tikimybę. Mūsų sveikatos priežiūros specialistai prie TGS gali prisijungti per planšetinį kompiuterį, būdami prie paciento lovos. TGS renka elektroninius duomenis visos dializės procedūros metu. TGS taip pat yra sujungta su įmonės išteklių planavimo sistema, valdančia atsargų ir finansines operacijas.

D.CONNECT

d.CONNECT – tai visiškai automatizuota sistema, renkanti duomenis iš dializės aparatų ir svarstyklių. Tuomet šie duomenys perduodami į TGS.

D.ACADEMY

Tai mūsų virtuali mokymosi platforma, kurioje pateikiama informacija jums, taip pat mūsų slaugytojams, gydytojams ir kitiems vadovams.

D.CARE PROGRAMĖLĖ

Diaverum sukūrė programėlę, skirtą iOS ir Android operacinėms sistemoms. Pacientai gali tiesiogiai bendrauti su mūsų sveikatos priežiūros specialistais. d.CARE programėlėje galima įvesti informaciją apie savo sveikatą ir gyvenimo kokybę, o programėlė savo ruožtu jums suteiks informaciją apie jų gydymą. Tai vienas iš būdų, kuriais mes skatiname pacientus aktyviai bendradarbiauti su mumis, rūpinantis savo priežiūra ir gerove.

 

Susijęs turinys

Mūsų veikla
Teikiame inkstų priežiūros paslaugas, atitinkančias klinikinius ir medicininius standartus bei siekiame užtikrinti aukštą paslaugų kokybę visose klinikose
Pasaulinis paslaugų teikėjas
Diaverum teikia inkstų priežiūros paslaugas visame pasaulyje
Susisiekite
Susisiekite su mumis, jei turite klausimų apie mūsų įmonę ar paslaugas