Teikdami gyvenimą gerinančias inkstų priežiūros paslaugas, siekiame vykdyti savo įsipareigojimus visuomenei ir aplinkai, išlaikydami jus, mūsų pacientus, svarbiausiu mūsų prioritetu.

Mūsų įsipareigojimas jums

Pacientai, sergantys lėtine inkstų liga, dažnai turi specialiųjų poreikių, o neretai ir gretutinių ligų, tokių kaip cukrinis diabetas ar širdies ir kraujagyslių ligos. Jei reguliariai lankotės dializės procedūroms, tikriausiai mūsų slaugytojus matote dažniau nei savo šeimą ar draugus. Pripažįstame, kad dėl savo ligos ir jai reikalingos priežiūros galite pasijusti izoliuoti nuo visuomenės, todėl siekiame, kad šis svarbus jūsų gyvenimo etapas būtų kuo malonesnis, stengiamės jus suprasti ir užjausti.

Taip pat savo pacientus skatiname dalyvauti priimant sprendimus dėl gydymo, nes kai pacientas jaučiasi galintis prisidėti, mums visiems tampa lengviau bendromis jėgomis įveikti sunkumus ir padėti pacientams išmokti patiems atlikti kai kurias procedūras. Šie metodai mums padeda pagerinti medicininius rezultatus, sumažinti mirtingumą ir ligoninėje praleistų dienų skaičių. Visi šie dalykai gali padėti sumažinti sveikatos priežiūros naštą ir taip užtikrinti, kad kiti pacientai, kuriems reikia pagalbos, galėtų operatyviai ją gauti.

Mūsų įsipareigojimas besivystančioms šalims ir naujoms rinkoms

Daugelyje besivystančių šalių pacientai, sergantys lėtine inkstų liga, miršta, nes jie neturi galimybės gauti tinkamo gydymą. Mes norime suteikti aukštos kokybės inkstų priežiūros paslaugas pacientams, gyvenantiems šalyse, kuriose šios paslaugos neprieinamos. Taikome griežtą patekimo į rinką procedūrą, kuri užtikrina, kad veiklą vykdytume tik ten, kur galime būti tikri, kad vietos praktika leis mums išlaikyti savo standartus. Padedame vietos sveikatos priežiūros institucijomis parengti nacionalinę inkstų priežiūros paslaugų strategiją, leidžiančią kurti naujus priežiūros paslaugų modelius.

Kai pradedame vykdyti veiklą naujoje šalyje arba įkuriame naują kliniką, mes žinome, kad privalome įdiegti aukščiausius priežiūros standartus. Siekdami užtikrinti sklandų šių standartų diegimą ir taikymą,  atliekame auditą prieš integraciją  bei įvertiname rezultatus po pirmųjų 100 dienų, o vėliau dar kartą po metų. Visada stebime, kad priežiūros standartai ir pacientų patirtis mūsų klinikose gerėja.

Tokiu būdu mes skatiname diegti  naujoves nes kurdami naujas technologijas galime pagerinti medicininius rezultatus ir pertvarkyti savo sektorių. Mes pakeitėme klinikas, automatizuodami duomenų rinkimą ir sumažindami žmogaus klaidų tikimybę ataskaitose, taip pagerindami standartizaciją, užtikrindami pacientų saugumą ir mažindami poveikį aplinkai. Visa tai mums leidžia būti tikriems, kad mūsų  „skaitmeninė programa“ padidins priežiūros paslaugų prieinamumą ir galiausiai leis mūsų specialistams atlikti pagrindines dializės procedūras pacientams atokiose vietovėse. Mūsų vizija yra pasaulis, kuriame kvalifikuotas inkstų ligų gydytojas, dirbantis Švedijoje ar Portugalijoje, galėtų padėti slaugytojams, besirūpinantiems pacientais Centrinėje Afrikoje.

Vandens ir energijos taupymas

Švarus vanduo yra labai svarbus saugiai dializei atlikti. Mes nuolat ieškome naujų būdų, kaip sumažinti poveikį aplinkai, nepakenkiant mūsų standartams ar nekeliant pavojaus pacientams. Aktyviai bendradarbiaujame su dializės aparatų gamintojais, siekdami sumažinti vandens ir energijos suvartojimą, taip pat standartizuojame klinikų statybą, siekdami sunaudoti kuo mažiau vandens.

Nuolat vertiname savo tvarumo tikslus. Visi šie aspektai turi bendrą sąlyčio tašką – rūpestį. Rūpestį jums, visuomene ir aplinka, tai svarbiausia mūsų darbe. 

Nuoroda į Diaverum Global

 

Susijęs turinys

Mūsų veikla
Teikiame inkstų priežiūros paslaugas, atitinkančias klinikinius ir medicininius standartus bei siekiame užtikrinti aukštą paslaugų kokybę visose klinikose
Apie mus
Diaverum teikia gyvenimą gerinančias inkstų priežiūros paslaugas lėtinėmis inkstų ligomis sergantiems pacientams, suteikdama jiems galimybę gyventi visavertį gyvenimą
Susisiekite
Susisiekite su mumis, jei turite klausimų apie mūsų įmonę ar paslaugas