Diaverum – socialinės žiniasklaidos informacijos privatumo pranešimas

Mes turime paskyras socialiniuose tinkluose, kur galite nuolat sekti naujienas, užduoti klausimus, teikti pasiūlymus, įkelti nuotraukas ir pareikšti savo nuomonę su Diaverum susijusiomis temomis. Šiuo metu mus galite rasti Facebook socialiniame tinkle.

Mes patys tvarkome savo socialinių tinklų turinį. Jei per socialinį tinklą atsiųsite mums asmeninį pranešimą, jis bus saugomas tol, kol atsakysime į jūsų užklausą arba kol problema bus išspręsta. Pranešimas nebus atskleistas jokiai kitai įmonei.

Mes perskaitome visus jūsų pranešimus, kuriuos atsiunčiate Diaverum per socialinius tinklus, ir atitinkamai nusprendžiame, kokių reikia imtis veiksmų. Pavyzdžiui, jei per socialinį tinklą atsiunčiate pranešimą, į kurį reikia atsakyti, mes jį priskiriame prie užklausų ar skundų ir imamės atitinkamų veiksmų.

Jei kreipiatės į Diaverum per socialinės žiniasklaidos platformą, siūlytume susipažinti su tos platformos informacijos privatumo politika.

Socialinės žiniasklaidos operatoriai

Socialinių tinklų operatoriai analizuoja vartotojų elgseną, šiems apsilankius jų platformoje arba trečiųjų šalių svetainėse, į kurias patenkama per šią platformą, pavyzdžiui, nuspaudus atitinkamus mygtukus ar spustelėjus ant reklamos. Jei lankysitės Diaverum socialinių tinklų puslapiuose, socialinės žiniasklaidos operatoriai tvarkys ir jūsų asmens duomenis.

Jei esate prisijungę prie savo socialinio tinklo paskyros ir apsilankote mūsų socialinio tinklo puslapyje, operatorius užregistruoja šį apsilankymą jūsų vartotojo paskyroje. Jūsų asmens duomenys gali būti užregistruoti net ir tuo atveju, kai nesate prisijungę arba neturite paskyros. Šiuo atveju duomenys gali būti renkami naudojant slapukus, saugomus jūsų įrenginyje, arba registruojant jūsų IP adresą.

Tai reiškia, kad socialinės žiniasklaidos operatoriai kuria vartotojų profilius pagal jų prioritetus ir pomėgius tam, kad pavyzdžiui, vėliau galėtų pateikti juos galinčias sudominti reklamas, vartotojams prisijungus prie socialinio tinklo arba lankantis kitose svetainėse. Jus galinti sudominti reklama gali būti rodoma bet kuriame įrenginyje, prie kurio esate arba buvote prisijungę.

Taip pat atkreipiame jūsų dėmesį, kad mes nekontroliuojame visų informacijos tvarkymo operacijų, vykdomų socialinės žiniasklaidos platformose. Priklausomai nuo paslaugų teikėjo, operatoriai gali atlikti ir kitas duomenų tvarkymo operacijas. Išsamią informaciją galite rasti atitinkamų socialinės žiniasklaidos platformų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje.

Teisinis pagrindas

Socialiniai tinklai suteikia galimybę Diaverum plačiau pateikti savo informaciją internete. Asmens duomenų tvarkymas šiuose socialiniuose tinkluose atitinka mūsų, kaip verslo įmonės, teisėtus interesus, ir suteikia galimybę bendrauti su įvairiomis suinteresuotomis šalimis tiek pačioje bendrovėje, tiek už jos ribų.

Socialinių tinklų operatoriai gali tvarkyti asmens duomenis įvairiais teisiniais pagrindais, kuriuos šie operatoriai nurodo atskirai (pavyzdžiui, pagal sutikimą, kaip apibrėžta Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 6 straipsnio 1 dalies a punkte).

Mūsų atsakomybė ir jūsų teisės

Kai lankotės viename iš mūsų profilių socialiniuose tinkluose, mes kartu su platformos operatoriumi esame atsakingi už duomenų tvarkymą. Norėdami pasinaudoti savo teisėmis (pakoreguoti arba ištrinti informaciją, apriboti duomenų tvarkymą ar perkeliamumą arba pateikti skundą), galite kreiptis tiek į Diaverum, tiek į socialinio tinklo operatorių.

Taip pat turite teisę pateikti skundą savo nuožiūra pasirinktai oficialiai duomenų apsaugos institucijai.

Mes negalime visapusiškai kontroliuoti socialinio tinklo operatorių atliekamo duomenų tvarkymo. Mūsų galimybės priklauso nuo atitinkamo paslaugų teikėjo taikomos politikos.

Duomenų saugojimo trukmė

Duomenys, surinkti tiesiogiai iš mūsų per socialinius tinklus, bus ištrinti iš mūsų sistemų, kai tik bus pasiektas tikslas, dėl kurio šie duomenys buvo renkami, arba kai paprašysite mūsų juos ištrinti arba jei atsiimsite savo sutikimą. Slapukai gali likti jūsų įrenginyje, kol baigsis jų saugojimo trukmė arba jūs juos ištrinsite.

Mes negalime kontroliuoti to, kiek laiko socialinių tinklų operatoriai saugo asmens duomenis savo tikslams. Išsamesnės informacijos ieškokite socialinių tinklų operatorių privatumo politikoje.

Socialiniai tinklai

Facebook

Mes turime savo profilį Facebookʼo platformoje. Paslaugų teikėjas – Facebook Ireland Limited, adresas: 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2 Ireland (Airija).

Esame pasirašę sutartį su Facebookʼu dėl bendros atsakomybės už duomenų tvarkymą (Duomenų valdytojo sutartį). Šioje sutartyje nustatyta, už kokias duomenų tvarkymo operacijas jums lankantis mūsų Facebookʼo paskyroje esame atsakingi mes, o už kokias – Facebookʼas. Šią sutartį galite peržvelgti spustelėję šią nuorodą: https://www.facebook.com/legal/terms/page_controller_addendum.

Reklamos nustatymus galite savarankiškai pakeisti savo vartotojo paskyroje. Spustelėkite šią nuorodą ir prisijunkite: https://www.facebook.com/settings?tab=ads.

 

Atsiliepimai ir komentarai

Mes džiaugiamės socialinių tinklų paskyrose gaudami klientų ir kitų vartotojų atsiliepimų bei komentarų, tačiau pasiliekame teisę pašalinti tokius komentarus ir įkeltą medžiagą, kurie, mūsų nuomone, yra:

  • šmeižikiški,
  • pažeidžiantys įstatymus,
  • apgaulingi ar klaidinantys,
  • kokiu nors būdu žeminantys asmenis ar įmones,
  • kokiu nors būdu netinkami.

Įsidėmėkite, kad jūsų oficialiai paskelbtus komentarus ir vaizdus gali skaityti ir peržiūrėti visi, kurie lankosi tinklapyje. Mes galime būti įpareigoti ištrinti komentarus, nuotraukas ar vaizdo įrašus iš savo socialinių tinklų, kad nepažeistume žmogaus orumo ir laikytumėmės privatumo taisyklių bei nuostatų.

Jei turite klausimų apie Diaverum informacijos pateikimą socialiniuose tinkluose arba konkrečiai dėl šio informacijos privatumo pranešimo, susisiekite su mumis, atsiųsdami el. laišką adresu: dpo.lt@diaverum.com arba rašykite duomenų valdytojui adresu: „Diaverum Klinikos“, Mindaugo g. 23, LT-03214 Vilnius, Lietuva. Mūsų įmonės kodas 125746667.

Paskutinio keitimo data: 2022 m. kovo 4 d.