Tik savo profesionalių ir kompetentingų darbuotojų dėka galime teikti pasaulinio lygio inkstų priežiūros paslaugas. Tai žmonės, kuriems svarbus jų darbas ir kurie siekia pokyčių.

Mūsų ryšiai suteikia darbuotojams galimybę ugdyti savo asmenybę ir tobulėti tarptautiniu lygmeniu. Bendrovės komandą sudaro įvairių tautybių ir profesijų žmonės. Mes ieškome kompetentingų sveikatos priežiūros specialistų, taip pat kitų specialybių atstovų, kurie norėtų išbandyti savo jėgas sveikatos priežiūros srityje.

Slaugytojai

Slaugytojai sudaro didžiąją mūsų darbuotojų dalį. Būtent slaugytojai užmezga tiesioginius ir ilgalaikius ryšius su mūsų pacientais, stengdamiesi pagerinti jų kasdienio gyvenimo kokybę. Mūsų slaugytojai dalyvauja keliose bendrovės mastu vykdomose programose, kuriose tobulina savo įgūdžius ir keičiasi patirtimi.

Gydytojai

Bendrovės gydytojai teikia aukščiausios kokybės medicinos paslaugas. Jie prižiūri pacientams skirtų tyrimų ir mokslinių programų vykdymą ir užtikrina, kad bendrovė laikytųsi aukščiausių standartų gydant ir slaugant inkstų ligomis sergančius pacientus. Bendrovėje Diaverum dirbantys gydytojai įgyja naujausių žinių, dalyvaudami gydytojams skirtose bendrovės švietimo programose, kuriose jie skleidžia patirtį ir mokosi vieni iš kitų. Mūsų gydytojai užtikrina, kad bendrovė teiktų aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas bei dalinasi savo patirtimi su kitų šalių gydytojais.

Kiti klinikos darbuotojai

Kiti medicinos darbuotojai užtikrina, kad mūsų klinikose būtų teikiamos aukštos kokybės paslaugos, ir padeda slaugytojams ir gydytojams. Šie svarbūs personalo nariai siekia, kad klinikos laikytųsi aukščiausių standartų, ir prisideda prie mūsų pacientams teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų koordinavimo.

Administracijos darbuotojai

Diaverum administracijos darbuotojai yra ne tik sveikatos priežiūros, bet ir kitų profesijų atstovai. Jie turi kitų sričių, specialybių ir kultūrinių žinių, todėl jų patirtis labai naudinga bendrovei „Diaverum“ ir jos klinikoms, veikiančioms daugiau nei 20-yje šalių.

 

Promo Tautvydas

Triatlono dalyvis Tautvydas

įkvepiantis aktyvaus gyvenimo būdo pavyzdys

Skaitykite daugiau

Article

Mūsų įkvėpimu tapusi Irmina

Sunkumai laikini, bet užgrūdina ilgam

Skaityti daugiau

Susijęs turinys

Ieškoti darbo vietų
Prisijunkite prie mūsų ir aukite kartu su mumis
Tarptautinės galimybės
Diaverum savo sveikatos priežiūros specialistams siūlo įvairias karjeros galimybes daugelyje šalių
Mūsų mokymai
Įgalinimas, švietimas ir mokymas padeda mums augti kartu