Kad galėtume teikti aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas, turime rūpintis savo darbuotojų švietimu ir įgalinimu.

Mes siekiame ugdyti savo darbuotojus per visą jų karjerą. Diaverum yra nuolat auganti bendrovė. Suprantame, kad bendrovė galėtų augti, kartu turi augti ir jos darbuotojai. Šį augimą užtikriname įtraukdami darbuotojus į įmonės veiklą ir suteikdami jiems galimybę mokytis ir kilti karjeros laiptais.

„d.ACADEMY“

d.ACADEMY yra modernus virtualus universitetas, skirtas mūsų darbuotojams ir padedantis ugdyti savo profesinius ir asmeninius įgūdžius. Mūsų slaugytojai, gydytojai, vadovai ir pacientai gali naudotis įvairiomis elektroninėmis mokymo programomis. Jose ekspertai pasidalija savo naujausiomis ir mokslinių tyrimų rezultatais pagrįstomis žiniomis. d.ACADEMY taip pat turi skaitmeninę biblioteką asmeniniam tobulėjimui. Be to, mes suprantame, kad svarbu ne tik technologijos, bet ir asmeninis palaikymas.

Mišrus mokymasis

Be elektroninių mokymo programų, kurias siūlo „d.ACADEMY“, mes savo darbuotojams organizuojame įvairius vidaus ir išorės mokymus. Siekiant, kad žinios būtų pritaikytos praktikoje, kiekvienam naujam klinikos darbuotojui paskiriamas mentorius.

Diaverum TGS_Kazakh_small.jpg

Asmeninis tobulėjimas

Atliekame metinį darbuotojų vertinimą, kurio metu visi darbuotojai kartu su savo tiesioginiu vadovu užsibrėžia savo tobulėjimo tikslus kitiems metams. Vadovai remia darbuotojų siekį daryti karjerą ir skatina savo komandų augimą.

 

Susijęs turinys

Tarptautinės galimybės
Diaverum savo sveikatos priežiūros specialistams siūlo įvairias karjeros galimybes daugelyje šalių
Ieškoti darbo vietų
Prisijunkite prie mūsų ir aukite kartu su mumis
Mūsų darbuotojai
Mes vertiname savo darbuotojus. Mūsų komandoje dirba profesionalūs ir kompetentingi specialistai, suvokiantys savo darbo svarbą ir siekiantys pokyčių