Mūsų ištakos siekia „Gambro Healthcare“ padalinio įkūrimą ir pirmosios dializės klinikos Švedijoje, Lunde, atidarymą 1991 m.

Iš Švedijos „Gambro Healthcare“ klinikos išsiplėtė į kitas pasaulio šalis ir 2007 m. valdė 153 klinikas 11 šalių, kuriose gydėsi daugiau kaip 12 000 inkstų ligomis sergančių pacientų.

2007 m. „Gambro Healthcare“ įsigijo bendrovė „Bridgepoint“, kurios vizija - padėti sveikatos priežiūros sistemoms visame pasaulyje užtikrinti visuotinę prieigą prie pasaulinio lygio inkstų priežiūros paslaugų ir teikti pacientams gyvybę gerinančią inkstų priežiūrą visame pasaulyje.

Kartu su nauja vizija buvo priimtas ir visame pasaulyje pradėtas naudoti pavadinimas Diaverum.

Per ateinančius metus Diaverum tapo kokybės, klinikinio valdymo ir tikros priežiūros kultūros sinonimu. Šiandien Diaverum valdo daugiau kaip 450 klinikų 24 šalyse, kuriose aptarnaujama daugiau kaip 40 000 pacientų visame pasaulyje.

Svarbūs mūsų Lietuvos istorijos etapai

Apačioje pateikiami svarbūs Diaverum augimo istorijos etapai ir įvykiai.

2006

„Diaverum“  įžengia į Lietuvą, įsigydama dešimt klinikų šalyje. Jau per pirmuosius metus į esamų klinikų renovaciją ir medicininės įrangos atnaujinimą investuota 5 mln. eurų. Įmonės integruojamos į tarptautinį dializės klinikų tinklą.

2009-2016

Didelė Diaverum  plėtra Lietuvoje steigiant klinikas Kelmėje, Elektrėnuose ir Jonavoje bei įsigyjant klinikas Vilniuje, Šalčininkuose ir Kaune.

2020

Diaverum  stiprina savo pozicijas inkstų priežiūros paslaugų rinkoje, tobulindama skaitmenines technologijas, gerindama paslaugų kokybę ir atnaujindama patalpas.

 

Susijęs turinys

Apie mus
Diaverum teikia gyvenimą gerinančias inkstų priežiūros paslaugas lėtinėmis inkstų ligomis sergantiems pacientams, suteikdama jiems galimybę gyventi visavertį gyvenimą
Vadovų komanda
Susipažinkite su mūsų vadovų komanda
Susisiekite
Susisiekite su mumis, jei turite klausimų apie mūsų įmonę ar paslaugas