Sukūrėme tokį priežiūros modelį, kuriame svarbiausi dalykai yra jūsų saugumas ir medicininiai rezultatai.

Mūsų veikla vykdoma pagal griežtus standartus dėl šios priežasties nuolat tobuliname savo paslaugas bei diegiame naujausias technologijas inkstų priežiūros srityje.

Diaverum teikiamos paslaugos yra pagrįstos penkiais svarbiausiais principais:

  • Klinikiniai standartai: taisyklės ir procedūros, kuriomis užtikrinama aukšta paslaugų kokybė ir saugumas
  • Medicininiai standartai: gydymo metodai, padedantys pasiekti optimalių medicininių rezultatų, teikiant efektyviausias priežiūros paslaugas
  • Rezultatų vertinimas: nuolatinė medicininių rezultatų stebėsena
  • Pacientų ir darbuotojų švietimas: vykdomas tiek virtualioje, tiek fizinėje aplinkoje
  • Moksliniai tyrimai: orientuoti į tai, kas svarbiausia jums

Tačiau tuo neapsiribojame: nuolat tobuliname savo taisykles ir procedūras mokydamiesi iš jūsų ir savo darbuotojų, atlikdami apklausas, reguliarius vidinius auditus ir atsižvelgdami į šalies teisės aktų reikalavimus.  Moksliniais įrodymais pagrįstą klinikinę praktiką nuolat tobuliname įvairiomis mokymo iniciatyvomis ir pasitelkdami įvairiai auditorijai skirtą mokymo platformą d.ACADEMY.

Mūsų veikla grindžiama skaidrumu bei taikoma klinikinės veiklos vertinimo sistema (CPM) padeda įvertinti ir palyginti visų Diaverum klinikų medicininius rezultatus.

Rasite daugiau informacijos apie tai, kokiomis naujausiomis technologijomis yra pagrįstos mūsų teikiamos paslaugos, įskaitant patentuotą programinę įrangą, tokią kaip Inkstų informacijos valdymo sistema (d.CARE), Procedūros valdymo sistema (TGS), Vaistų valdymo sistema (PGS) ir  virtuali mokymosi platforma d.ACADEMY.

Šios skaitmeninės priemonės leidžia mums standartizuoti teikiamas paslaugas, užtikrinti jūsų saugumą, pagerinti medicininius rezultatus bei geriau valdyti klinikines procedūras.

 

Pasidalinkite savo įspūdžiais

Esame įsipareigoję pagerinti Jūsų Diaverum patirtį

Portale „Mano patirtis Diaverum“ galite pateikti atsiliepimus apie bet kokią su Diaverum susijusią patirtį, į kurią norėtumėte atkreipti mūsų dėmesį; apie tai, kas buvo gerai ir ką galime patobulinti. Atsiliepimus galima pateikti lietuvių kalba ir anonimiškai.

Pateikti atsiliepimą „Mano patirtis Diaverum“ platformoje

Susijęs turinys

Kaip taikome naujas technologijas
Skaitmeninės platformos ir programos, padedančiosgerinti gydymo efektyvumą ir medicininius rezultatus. Inkstų ligų priežiūros transformavimas, užtikrinant jos prieinamumą ir individualizavimą
Pasaulinis paslaugų teikėjas
Diaverum teikia inkstų priežiūros paslaugas visame pasaulyje
Išsamiau apie Diaverum
Diaverum yra pirmaujanti pasaulyje inkstų priežiūros paslaugų teikėja, teikianti tokias paslaugas, kaip prevencinė priežiūra, dializė ir transplantacija