Diaverum pacientų, darbuotojų ir partnerių sveikata ir saugumas yra pagrindinis mūsų prioritetas.

Nuo pat sausio mėnesio Diaverum atidžiai stebėjo dėl COVID-19 susidariusią situaciją ir subūrė pasirengimo krizei grupę, kuri kasdien rengia susitikimus ir nuolat informuoja apie situaciją. Susidariusi padėtis keičiasi kas dieną, kartais kas valandą, todėl mes ir toliau kruopščiai vertiname situaciją.

Diaverum iš karto įgyvendino nenumatytų atvejų planus, susijusius su COVID-19, taip pat nuolat bendrauja su komandomis ir valdžios institucijomis visose šalyse, kuriose dirbame. Kadangi pacientai yra priklausomi nuo mūsų teikiamų paslaugų, o hemodializuojami pacientai yra dar lengviau pažeidžiami infekcijų, mes pakartotinai išleidome rekomendacijas savo klinikiniam personalui, kaip ir toliau griežtai laikytis infekcijų plitimo stabdymo ir procedūrų. Mes taip pat ėmėmės plataus masto atsargumo priemonių ir turime nenumatytų atvejų planus, užtikrinančius visus mūsų pacientus, jog jiems bus suteikta reikalinga dializės priežiūra net ir didesnio viruso protrūkio atveju.

Mes suprantame, kad mūsų pacientams ir jų šeimų nariams gali kilti vis daugiau klausimų, todėl esame įsipareigoję padėti tiksliai suprasti, kaip jie gali apsisaugoti nuo šios viruso. Visoje įmonėje buvo pritaikyta atnaujinta politika, kuria siekiama sumažinti riziką medicininės, operatyvinės, žmogiškųjų išteklių ir komunikacijos srityse. Naujoji politika buvo pritaikyta atsižvelgiant į kiekvienos šalies sveikatos priežiūros institucijų reglamentus ir buvo išversta į vietines kalbas. Apie šią politiką buvo pranešta visam Diaverum personalui, ji taip pat buvo iškomunikuota grafiškai, kad ją suprasti būtų dar papraščiau ir padaryta matoma visose mūsų klinikose, biuruose.

Siekdami sumažinti riziką visiems inkstų ligomis sergantiems (tiek Diaverum, tiek ne Diaverum pacientams) nusprendėme laikinai sustabdyti mūsų d.HOLIDAY programą, kuri bus atnaujinta po atskiro pranešimo. Tai reiškia, kad šiuo metu visose savo klinikose ribojame atostogų metu besilankančių pacientų skaičių (su kai kuriomis individualiai įvertintomis išimtimis) ir griežtai patariame mūsų pacientams nevykti į užsienį.

Norime papildyti, kad didesnių grupių susirinkimai ar konferencijos mūsų organizacijoje nevyksta, o anksčiau suplanuoti renginiai buvo atidėti arba perkelti į virtualią erdvę.

Atidžiai stebime situaciją ir iš karto imamės iniciatyvių priemonių, kad apsaugotume savo pacientų ir darbuotojų sveikatą ir gerovę, toliau remiame visus savo sveikatos priežiūros specialistus, kurie teikia nepriekaištingą medicinos priežiūrą kiekvienam mūsų pacientui.

Saugokite sveikatą ir toliau laikykitės vietinių sveikatos priežiūros institucijų patarimų.

 

 

Naujienos

Lėtinė inkstų liga, LIL

Pasaulinė inkstų diena 2024 m.
Diaverum Kėdainiai
Atnaujintas kelionių gidas pacientams
Visuomenės informavimo kampanija „Atsuk ligą atgal“
Ambulatorinės konsultacijos Kaune

d.HOLIDAY

Dializė keliaujant po Lietuvą
Triatlono dalyvis Tautvydas
Pirmieji inkstų ligos požymiai
Pasaulinė inkstų diena 2022 m.
Su šventėmis!
Diaverum korporacijos vadovų vizitas Lietuvoje
Diaverum inovacija trombozės prevencijai
Šilainių klinika - klinikų apdovanojimų nugalėtoja!
Mūsų įkvėpimu tapusi Irmina
Širlė – įkvepianti Diaverum slaugytoja
Kineziterapija dializuojamiems pacientams

d.HOLIDAY

Filipas – Diaverum prekės ženklo ambasadorius
Diaverum veiksmai dėl COVID-19