Šilta ir draugiška atmosfera

Vieno paciento žodžiai: „Klinikoje, kurioje gydausi, pastaruosius 11 metų jaučiuosi tarsi šeimoje. Kartais net užmirštu, kad sergu lėtine inkstų liga. Noriu padėkoti nuostabiems slaugytojams už tai, kad turiu galimybę čia gydytis.“

Mes skiriame didelį dėmesį savo pacientams ir darbuotojams. Norime sukurti šiltą ir draugišką aplinką visiems Diaverum pacientams ir dirbantiems darbuotojams.

Darbuotojų įgalinimas

Žinome, kad kiekvienas žmogus gali ieškoti naujovių ir kurti. Mūsų bendrovės kultūra skatina įgalinimą, todėl mes suteikiame savo darbuotojams galimybę išsakyti savo nuomonę, rengdami metines apklausas. Taip pat reguliariai organizuojame komandos susitikimus ir savo klinikose įgyvendiname „Kaizen“ teigiamų pokyčių ir nuolatinio tobulėjimo principus. Bet kuris Diaverum darbuotojas gali daryti karjerą įmonėje, jei pasinaudoja darbuotojų įgalinimo koncepcija ir siekia karjeros.

Atviras bendravimas

Didžiuojamės tuo, kad suteikiame galimybę kiekvienam darbuotojui išsakyti savo nuomonę. Mes ne tik rengiame apklausas,  metinius darbuotojų vertinimo pokalbius, bet ir taikome atvirų durų politiką ir paprastą hierarchinę struktūrą, suteikiančią visų lygių darbuotojams galimybę bendradarbiauti su įmonės vadovais. 

Nuolatinis tobulėjimas

Mes išklausome darbuotojus ir pacientus. Atsižvelgiame į darbuotojų  ir pacientų pasitenkinimo apklausų rezultatus ir siekiame įgyvendinti geras idėjas.

Siekdami užtikrinti aukščiausių standartų laikymąsi, vykdome ISO sertifikavimo programą ir dalyvaujame pacientams skirtuose tyrimuose.  Siekiame, kad gydant sergančiuosius inkstų ligomis būtų taikomos naujausios technologijos. Savo darbuotojams ir pacientams sudarome galimybę mokytis, naudojantis mokymo programa „d.ACADEMY“.

 

"Diaverum - Švedijoje įkurta tarptautinė inkstų priežiūros paslaugas teikianti įmonė. Mūsų verslo sėkmę užtikrina didžiausia mūsų vertybė - mūsų žmonės, kurių kompetencija, atsidavimas ir įkvėpimas auga kartu su mumis. Kadangi mūsų Nuoširdžios priežiūros kultūra yra mūsų veiklos pagrindas, Diaverum aktyviai investuoja į įvairialypės, integruotos ir įtraukiančios darbo vietos puoselėjimą. Palaikome nuolatinį tobulėjimą ir aktyviai skatiname darbuotojų gerovę. Siūlome karjeros galimybes daugiakultūrėje aplinkoje, stabilų darbo laiką medicinos profesionalams ir lankstų darbo organizavimą veiklos organizavimo specialistams. Prisijunkite prie mūsų!"

Susijęs turinys

Mūsų vertybės
Kompetencija, atsidavimas ir įkvėpimas. Jomis vadovaujamės kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką visose savo klinikose, visame pasaulyje.
Mūsų misija
Tai mūsų manifestas. Juo vadovaujamės visoje savo veikloje.
Mūsų darbuotojai
Mes vertiname savo darbuotojus. Mūsų komandoje dirba profesionalūs ir kompetentingi specialistai, suvokiantys savo darbo svarbą ir siekiantys pokyčių